פנדה מדיה » החשיבות של מיתוג לעסק

החשיבות של מיתוג לעסק

מיתוג הוא תהליך שיש לבצע כאשר פותחים עסק חדש. בתהליך של מיתוג מקצועי לעסק אנחנו יוצרים את מרבית האלמנטים הגרפיים של העסק החדש לצד שפה מיתוגית (אחידות בין העיצובים של החברה). חברות מסוימות אפילו מסייעות בבניית אסטרטגיה לעסק החדש (בחירת שם לעסק, מחקר מתחרים וכו'…) מה שיכול לסייע באופן משמעותי בעיקר לעסקים גדולים.

החשיבות של מיתוג לעסק

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

מה החשיבות של מיתוג לעסק?

כפי שציינו מעל מיתוג הוא השלב שבו יוצרים את כל האלמנטים הגרפיים של העסק החדש. זה יכול להיות עיצוב לוגו, חתימה למייל, נייר מכתבים, מעטפה ממותגת, עיצוב באנרים לפייסבוק, כרטיס ביקור, בניית אתר לעסק וכו'…

חברות מיתוג מסוימות אפילו מסייעות בבחירת שם העסק ובבניית אסטרטגיה שתסייע להתנהלות העסק בהמשך הדרך. חשוב לדעת שהחברות שמציעות שירות זה בדרך כלל גובות עליו סכומים גדולים ואם אתם עסק קטן ויש לכם את היכולת עדיף שתחשבו על השם של העסק בעצמכם ותפנו למצב גרפי מעשי שיוציא לפועל את הרעיון שאתם מחפשים.

כאשר אתם עושים מיתוג נכון יהיה לכם את כל הכלים שאתם צריכים על מנת להתנהל בצורה יעילה ומקצועית מול כלל לקוחותיכם. עסקים שלא עושים מיתוג בתחילת הדרך ומתנהלים אפילו ללא לוגו לעסק נתפסים לעיתים כבעלי עסקים חובבניים והחברות הגדולות פחות אוהבות להתנהל מול עסקים מסוג זה.

בחברות הגדולות בעולם כמו: מקדונלד'ס, אמזון, גוגל וכו'… משקיעים לעיתים עשרות מיליוני דולרים בכל שנה רק בשביל לשפר את המיתוג של העסק ולצרוב בתודעה של לקוחות החברה את המותג והמסר שהם רוצים להעביר. ואם החברות הגדולות בוחרות להשקיע סכומים כל כך גדולים אז אתם אמורים להבין לבד כמה המיתוג של העסק חשוב.

במידה ואתם עסק חדש מומלץ לפנות לחברת מיתוג או מעצב גרפי פרילנסר מקצועי שיסייעו לכם בתהליך המיתוג הראשוני. במידה ואתם מתחילים עם תקציב מאוד נמוך אז לפחות חשוב ליצור עיצוב לוגו מקצועי לעסק ורק לאחר מכן להתקדם עם שאר פריטי המיתוג שהעסק שלכם צריך ברגע שתגדלו וכך גם יגדל התקציב שאתם מוכנים להשקיע במיתוג.

שתפו את המדריך באתרי המדיה החברתית וזכו לברכה:

כלי נגישות