פנדה מדיה » עיצוב באנרים ליוטיוב – כללים חשובים

עיצוב באנרים ליוטיוב – כללים חשובים

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

אז פתחתם בהצלחה ערוץ יוטיוב עסקי במטרה לקדם את העסק שלכם באמצעות סרטונים ותוכן איכותי. אין ספק שיוטיוב היום הפכה להיות אחת מהפלטפורמות הטובות ביותר לפרסום עסקים ובנוסף למונטיזציה שיש להם להציע במידה והערוץ מקבל הרבה כניסות מדובר גם בפלטפורמה מצוינת המאפשר למצוא לקוחות חדשים.

בעת פתיחה של ערוץ יוטיוב עסקי חשוב לעשות שימוש בסרטונים באיכות גבוהה ושימוש בבאנרים איכותיים עבור תמונת הערוץ שלכם. במאמר זה ניתן לכם כמה טיפים על מה חשוב לדעת כאשר מעלים תמונת ערוץ או עיצוב של תמונות רקעים לאתר שלכם.

טיפים לעיצוב תמונת ערוץ ליוטיוב

מתחת תוכלו למצוא טיפים חשובים במידה ואתם רוצים לעצב תמונת ערוץ ליוטיוב.

שימוש בעיצוב איכותי – כאשר אתם מעלים תמונת ערוץ ליוטיוב התמונה חייבת להיות באיכות גבוהה (גם התמונה עצמה וגם איכות העיצוב) שימוש בתמונה באיכות גבוהה תשפיע באופן משמעותי על התדמית של העסק שלכם.

העלאת תמונה בגודל נכון – יוטיוב מחייבים להעלות תמונת ערוץ ברזולוציה גבוהה במיוחד על מנת שהיא תוצג בצורה נאותה גם ברזולוציה של הטלוויזיה. חשוב לציין שרק חלק קטן מהתמונה מוצג בפועל בתמונת הערוץ וחשוב לעשות שימוש בגודל תמונת ערוץ נכונה.

העברת המסר בתמונה – כאשר אתם מעלים תמונה לערוץ היוטיוב שלכם יש צורך להעביר את המסר שאתם רוצים בתוך הטקסט של התמונה. במידה ואתם בעלי עסקים ניתן גם להכניס לכם מספר טלפון או פרטי יצירת קשר.

בדיקת תאימות – במידה וערוץ היוטיוב שלכם חשוב לכם בצעו בדיקת התאמה של התמונה על מנת לוודא שהיא מוצגת כמו שצריך בכל הפלטפורמות. אז בשביל לוודא שהכל תקין תצפו בתמונת הבאר של הערוץ במחשב הנייח, בטלפון הנייד, בטאבלט ובטלוויזיה.

שתפו את המדריך באתרי המדיה החברתית וזכו לברכה:

כלי נגישות