פנדה מדיה » יתרונות של חתימה למייל

יתרונות של חתימה למייל

חתימה למייל היא תמונה שאנחנו מכניסים בתחתית של כל מייל שאנחנו שולחים ללקוחות ואנשים איתם אנחנו מתנהלים באמצעות דואר אלקטרוני. השימוש בחתימה למייל יעיל מאוד ועוזר לשפר את מיתוג העסק בצורה משמעותית, עוד על מיתוג לעסק במאמר המסביר את החשיבות של מיתוג לעסק.

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

יתרונות של חתימה למייל

לשימוש בחתימה למייל יש יתרונות רבים ועל מנת לסייע לכם להבין מהם מתחת נציג כמה מהיתרונות החשובים יותר. נציין בנוסף שחשוב לעשות שימוש בעיצוב חתימה למייל מקצועית שתעזור להציג את העסק בצורה מקצועית ולא באופן חובבני ולמי שרוצה ניתן לראות דוגמאות לחתימות למייל באתר DesignExample.

  • שיפור המיתוג – כפי שציינו מעל חתימה למייל תעזור לשפר את מיתוג העסק בצורה טובה יותר. על ידי הוספת עיצוב לוגו לכל מייל שאתם שולחים אתם יוצרים בקרב הצופה במייל תחושה שמדובר על חברה גדולה ורצינית. חשוב שהלוגו יראה מקצועי בתוך החתימה ובדרך כלל על מנת לשמור על אחידות רצוי לפנות אל אותו מעצב לוגו שייצר את העיצוב של הלוגו על מנת שיעצב עבורכם גם את החתימה למייל.
  • יצירת קשר במהירות – על ידי הוספת פרטי יצירת קשר בתמונת החתימה תוכלו לאפשר ללקוחות שלכם ליצור עמכם קשר בצורה מהירה יותר. בדרך כלל נהוג להוסיף מספר טלפון לחתימה ואת פרטי העובד.
  • קישורים חיצוניים – באמצעות החתימה ניתן לקשר לאתר החברה וגם לפרופיל אתרי המדיה החברתית של העסק. על ידי הוספת קישורים חיצוניים שיעזרו לצופה לראות מידע נוסף על החברה תוכלו לשפר את התדמית של העסק באופן משמעותי
  • מתן סמכות – מכירים את החברות הגדולות שנותנות לכל עובד שם של תפקיד מפוצץ? גם כאן זה יכול לעזור. על ידי הוספת התפקיד לצד שם העובד ככל שהתפקיד יותר מכובד כך הצופה שרואה את החתימה ירכוש יותר כבוד לאדם שמתנהל מולו.
  • זה בחינם – כן, כן היתרון הגדול ביותר הוא שניתן להוסיף חתימה למייל בקלות ובכל ספקית מייל וזה בחינם. כמובן שאם אתם מחפשים משהו מקצועי אז תצטרכו לשלם למעצב גרפי שיסייע בתהליך אבל השימוש בחתימה במייל העסקי לא כרוך בתשלום.

מאמר זה נכתב על ידי והובא לכם על ידי המומחים של מדיה מייל: https://www.mediamail.co.il

שתפו את המדריך באתרי המדיה החברתית וזכו לברכה:

כלי נגישות