פנדה מדיה » סדרות טי וי (Sdarot tv) – סדרות לצפייה ישירה כולל קישורים מעודכנים

סדרות טי וי (Sdarot tv) – סדרות לצפייה ישירה כולל קישורים מעודכנים

סדרות טי וי - סדרות לצפייה ישירה בחינם

אתר סדרות טי וי (Sdarot TV) הוא האתר המוביל בארץ לצפייה ישירה של סדרות ישראליות וסדרות מחו”ל ניתן למצוא באתר תוכניות באנגלית עם כתוביות בעברית בחינם. באתר תוכלו למצוא למעלה מ-6,000 סדרות איכותיות ובין היתר ניתן למצוא סדרות מומלצות לילדים ונוער, סדרות למבוגרים, סדרות אנימציה, סדרות בשפות זרות ועוד…

האתר של סדרות טי וי הוקם בשנת 2021 והחל לספק סדרות לצפייה ישירה עם המטרה להפוך את סדרות הטלוויזיה לנגישות לכלל שכבות האוכלוסייה בישראל וללא תשלומים לאיגוד הטלוויזיה (שכבר לא קיים). לאתר יש מספר שרתים שבהם אפשר לצפות בסדרות מומלצות בחינם והם מציעים גם חבילות בתשלום שיאפשרו לכם לצפות בסדרות ללא פרסומות וגם את היכולת להוריד את כל הסדרות שירות למחשב.

קישור לאתר סדרות (מעודכן 2021)

למי שלא יודע אתר סדרות נמצא במשך שנים במאבק משפטי מול ארגוני סדרות וזכויות יוצרים בארץ. במשך שנים רבות ארגון זיר”ה מנסה לחסום את פעילות אתר סדרות בשל הפרת זכויות יוצרים ושימוש בסדרות ללא תשלומי תמלוגים ליוצרי הסדרה והם הצליחו, לפחות באופן חלקי.

בשל המאבק המשפטי אתר סדרות פועל במספר דומיינים שונים ולמרבית הגולשים האתר לא פועל מאחר וספקיות האינטרנט חוסמות את הדומיין ברמת ה-DNS (בשל הוראה של בית המשפט) והספקיות לא מאפשרות לכל מי שמשתמש בספק אינטרנט ישראלי לצפות באתר סדרות למרות שהדומיין והאתר עדיין פעילים.

מתחת תוכלו לצפות בכל הקישורים המעודכנים לאתר סדרות. ואם הקישורים שמוצגים מתחת לא עובדים בפסקה הבאה תוכלו ללמוד איך לשנות כתובת DNS דרך הדפדפן על מנת שתוכלו לצפות באתר גם במידה וכרגע הוא לא נטען לכם בצורה תקינה

מה לעשות אם הקישור לאתר סדרות לא פועל?

במידה ונכנסתם לכל הקישורים העדכניים לאתר סדרות שהוצגו מעל והאתר בכל זאת לא פועל אז זאת אומרת שהאתר חסום עבורכם ברמת ה-DNS על ידי ספקית הגלישה שלכם, החסימה תהיה בכל ספקיות האינטרנט כגון: הוט, בזק, פרטנר, 012, 018, 019, טריפל סי או כל ספקים אינטרנט אחרת.

ניתן להסיר את החסימה של האתר על ידי שינוי ה-DNS במחשב/דפדפן מה-DNS של הספק הנוכחי אל DNS של גוגל שיאפשר לנו לצפות בכל האתרים ללא חסימה של ספקיות האינטרנט. שינוי ה-DNS הוא לא משהו שאמור לפגוע בחווית הגלישה שלכם או באבטחה של המחשב אז הנושא הזה הוא לא משהו שאמור להדאיג אתכם.

קיימות 2 דרכים לשינוי DNS במחשב. הראשונה היא על ידי שינוי כללי של ה-DNS והגדרות ההתחברות לאינטרנט והדרך השנייה היא על ידי שינוי DNS מתוך דפדפן הגלישה של כרום. במדריך מתחת נלמד אתכם איך לבצע את השינוי על ידי דפדפן הגלישה של כרום.

על מנת לאפשר כניסה לאתר סדרות יש להיכנס אל דפדפן הגלישה של Chrome ולהיכנס אל הגדרות של הדפדפן כפי שתוכלו לראות בתמונה מתחת.

 כניסה להגדרות בכרום

לאחר מכן יש לכתוב בתיבת החיפוש את המילה DNS ולבחור באפשרות של לשונית אבטחה ולהיכנס לעמוד שיפתח.

לשונית אבטחה

בעמוד הבא חפשו את הכותרת של מתקדם ושם עליכם לבחור את תחת הלשונית של מתקדם את השימוש ב-DNS באמצעות גוגל (Google) או באמצעות Cloudflare.

שינוי DNS

לאחר ביצוע השינויים ושמירה שלהם תנסו להיכנס לדפדפן של כרום מחדש ותנסו פעם נוספת להיכנס אל הקישורים של אתר סדרות שהוצגו בראש המאמר.

סדרות ישראליות מומלצות לצפייה ישירה

לאחר שהצלחתם להיכנס בהצלחה לאתר סדרות טי וי כעת תוכלו לצפות בסדרות ישראליות ובסדרות מחו”ל עם כתוביות בעברית באופן ישיר ובחינם. אם אתה זקוקים לסיוע בבחירת סדרות מומלצות בעברית שתוכלו לצפות בהם עוד היום על מנת להעביר את הזמן תנסו את רשימת הסדרות המומלצות שמוצגות מתחת.

פאודה (Fauda)

הסדרה פאודה מביאה את הסיפור של צוות מסתערבים המנסים ללכוד מבוקשי חמאס בשטחים.

מדובר על אחת הסדרות הישראליות המומלצות ומדובר על סדרה שזכתה בהרבה מאוד פרסים ותארים וניתן לצפות גם בה באופן ישיר דרך אתר סדרות טי וי.

המדרשה

סדרה ישראלית נוספת ומצוינת בכיכובו של יהודה לוי. הסדרה מגוללת את העלילה של קורס לסוכני מוסד ומציגה את התהליך המעניין של גיוס סוכנים למוסד והכשרה שלהם.

לסדרה יש 2 עונות והיא בהחלט מומלצת לצפייה.

הטבח

סדרה בכיכובו של גורי אלפי, רותם סלע וגל תוכן. מדובר על סדרה מעניינת מאוד המציגה את חייו של איש הייטק שהופך לטבח, הסדרה התחילה טוב ונחלשה בסיומה.

למרות זאת מומלץ מאוד לצפות בסדרה הזאת ולא תצטרכו אם תעשו זאת.

בני אור

סדרה סופר מעניינת המציגה דרמת פשע של Yes. הסדרה מציגה בני נוער משכונת מצוקה ואת הדרך שבה הם מחליטים להרוויח כסף באמצעות סחר בסמים.

מדובר על סוג של גרסה ישראלית של שובר שורות והיא מומלצת בחום לכל מי שאוהב סדרות מהסוג הזה.

מנייאכ

סדרה מצוינת מבית כאן 11 המציגה את המחלקה לחקירות שוטרים (מח”ש) ואת הקונפליקט שנוצר בין חברי ילדות (שוטר מושחת וחוקר מח”ש).

הכוכב הראשי בסדרה הוא שלום אסייג ואם אתם מחפשים סדרה ישראלית מומלצת מצאתם.

שטיסל

שטיסל היא סידרה מעניינת מאוד המציגה את העולם החרדי וגם את עולם השידוכים בצד החרדי.

מדובר על סדרה מצוינת והעונה השלישית נתנה בראש לעונות הקודמות. אם אתה רוצים ללמוד על העולם החרדי מומלץ לצפות בתוכנית המצוינת הזאת.

סדרות מומלצות מחו"ל לצפייה אונליין

אם אתם מחפשים סדרות מחו”ל ניתן לצפות בסדרות מצוינת אונליין ועם כתוביות בעברית באתר Sdarot tv. מתחת תוכלו למצוא המלצות לכמה מהסדרות הטובות ביותר שנוצרו בשנים האחרונות והכי חשוב זה שאת כולם תוכלו למצוא לצפייה ולהורדה בחינם באתר סדרות.

שובר שורות

שובר שורות (Breaking Bad)

שובר שורות היא אחת מתוכניות הטלוויזיה הטובות ביותר שנוצרו אי פעם. הסדרה מספרת את הסיפור של מורה בבית ספר שמחליט להפוך לסוחר סמים.

מדובר על סדרה חכמה בטירוף שהופכת ליותר ויותר טובה בכל עונה שעוברת. מומלץ בחום!

צ'רנוביל

צ’רנוביל (Chernobyl)

הסדרה צרנוביל מציגה לנו את האסון הגרעיני החמור בעולם. הסדרה מציגה את איך התקבלו ההחלטות מאחורי הקלעים, מהם השיקולים והטעויות שנעשו בעת הדליפה של האנרגיה הגרעינית ואיך התמודדו עם האסון. סדרה פשוט מרתקת שאסור להחמיץ.

משחקי הכיס

משחקי הכס (Game of Thrones)

משחקי הכס היא סדרה שבאה ולקחה את עולם סדרות הפנטזיה לרמה אחרת לגמרי. לסדרה יש 8 עונות היא זכתה בפרס האמי לסדרת הדרכה הטובה ביותר והיא מכניסה אותנו לעולם המופלא של דרקונים, מלחמות ואסטרטגיה.

שרלוק

שרלוק (Sherlock)

אז כולנו כבר מכירים את שרלוק הולמס אבל אם לא יצא לכם לראות, מומלץ מאוד לצפות בסדרה הבריטית שמציגה את סיפורו של שרלוק.

לסדרה יש 3 עונות מצוינות ובכל עונה יש 3 פרקים באורך של סרט מלא. אל תחמיצו את הסדרה הזאת.

ריק ומורטי

ריק ומורטי (Rick And Morty)

אם אתם מחפשים סדרה מצוינת מצחיקה וחכמה אז אסור לכם בשום אופן להחמיץ את ריק ומורטי.

שימו לב שלמרות שמדובר על סדרה מצוירת היא רחוקה מלהיות סדרה המיועדת לילדים ונוער והיא מיועדת בעיקר למבוגרים שנהנים גם מסדרות מצוינות.

בלתי מנוצח

בלתי מנוצח (Invincible)

בשנים האחרונות לכולנו נמאס מהסדרות של גיבורי העל שמציגים עולם אוטופי שבו אף אחד לא מת או נפגע ואין אפילו דם.

אם גם לכם נמאס מהזבל הרגיל לילדים קטנים אז הסדרה בלתי מנוצח היא סדרה מצוירת ומצוינת שתשנה את כל מה שחשבתם על עולם גיבורי העל.

מנוי באתר סדרות TV + הורדת סדרות למחשב

עד עכשיו דיברנו על האפשרות של צפייה בסדרות בחינם אבל חשוב לדעת שהאתר של סדרות טי וי מאפשר גם הורדת תוכניות ישירות למחשב וצפייה בסדרות ללא פרסומות, ללא באנרים וללא המתנה ארוכה בשביל לצפות בפרק הרצוי.

על ידי רכישת מנוי באתר סדרות תוכלו לקבל את ההטבות הבאות: צפייה ללא פרסומות וחלונות קופצים, צפייה ללא המתנה של 30 שניות, מעקב סדרות אישי, שרת צפייה ייעודי, צפייה באיכות HD והכי חשוב שאתם יכולים גם להוריד את הפרקים למחשב ולצפות בהם מתי שאתם רוצים אפילו ללא חיבור אינטרנט.

ניתן לראות מחיר של אתר סדרות ואת ההטבות שאתם מקבלים על ידי רכישת מנוי או תרומה לאתר בתמונה מתחת.

הטבות לרוכשי מנוי באתר סדרות

אם אהבתם את המדריך ואתם רוצים לשתף אותו ניתן לעשות זאת על ידי לחיצה על כפתורי השיתוף מתחת:

    כתיבת תגובה

    מלאו את כל השדות על מנת להשאיר תגובה (האימייל שלכם לא יוצג באתר).

    כלי נגישות